Zbuduj swoją przyszłość z nami!

WDI jest światowym liderem w produkcji i integracji przemysłowych czujników autofokusa i rozwiązań automatyki mikroskopowej dla rynków biomedycznych, metrologicznych, elektronicznych, półprzewodnikowych i laserowych.

iPad mock

Precyzja

w każdym aspekcie!

Nasz nacisk na precyzję w projektowaniu, inżynierii, montażu i testowaniu daje doskonałe produkty i technologie.

Skupienie

na sukcesie!

Skupiamy się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań automatyki mikroskopowej.

Automatyzacja

dla szybkich rozwiązań!

Nasza wiedza i doświadczenie w zakresie technologii i metod automatyzacji pozwala nam opracowywać komponenty i systemy dostosowane do potrzeb klienta.

Omnividi

Product image
Product image

Zdalny mikroskop Omnividi dostępny jest za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej z każdego zakątka świata!

Zastosowano najwyższej jakości obiektywy Olympus, które są zmieniane natychmiastowo (0,2 sekundy) w czasie przybliżania, podczas gdy obraz pozostaje w ostrości. Przy powiększeniach x40 mikroskop po wyłączeniu funkcji autofokusu może być manualnie sterowany przez patologa, w celu zmiany płaszczyzny ostrości. Ta funkcja nie jest dostępna w skanerach.

OmniVidi oprócz diagnostyki histopatologicznej może badać preparaty parafinowe, mrożone śródoperacyjne, z biopsji cienko- i gruboigłowych oraz cytologiczne, lecz może także służyć do zdalnych, symultanicznych konsultacji trudnych do zdiagnozowania zmian morfologicznych z udziałem wielu konsultantów.

Dowiedz się więcej

Silniki liniowe

Product image

Silnik liniowy to precyzyjny siłownik liniowy z napędem bezpośrednim. Jest to optymalne rozwiązanie dla ruchu liniowego, gdzie wymagana jest precyzja i szybkość, a także niezawodność i zerowa konserwacja. Silnik liniowy składa się tylko z dwóch części, wałka magnetycznego i wału. Między nimi jest przerwa - brak kontaktu bez tarcia. Mogą generować dużą siłę w stosunku do rozmiaru.

Cechy silników liniowych:

  • Wysoka precyzja*
  • Duża prędkość (większa niż 10 m/s)
  • Duże przyspieszenie
  • Napęd o niskiej prędkości *
  • Brak wahań prędkości
  • Cichość - ze względu na brak tarcia

* precyzja powtarzalnego pozycjonowania zależy od rozdzielczości enkodera liniowego, takiego samego jak napęd o niskiej prędkości

Zobacz kartę produktu

Product image

Poznaj nasze możliwości

Nasz zespół inżynierów składa się z akredytacji, mechaniki, elektryki, oprogramowania, automatyki i aplikacji. , Dodatkowo, masz lata kontroli nad, optyczne mają kontrolę, mają kontrolę Dodatkowo opt Dodatkowo, metoda metody optom olog wyposażenia dodatkowego. Optomechaniczna inżynieria i modelowanie wydajności oraz kontrola jakości.

WDI produkuje zarówno standardowe, jak i niestandardowe komponenty i systemy, w tym czujniki autofokusa, liniowe zmieniacze soczewek, siłowniki i oświetlające oś Z. Wykorzystujemy nowoczesne praktyki i technologie, precyzyjne komponenty i światowej klasy techniki montażu, aby dostarczyć moduły i systemy, które przekraczają najbardziej wymagające wymagania jakościowe i wydajnościowe.

Skontaktuj się z nami!

Zgoda marketingowa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres email) przez WDI Wise Device Europe Sp. z o.o. Wystawowa 1 p. 140, 51-618, Wrocław w celu obsługi zapytania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów obsługi zapytania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany powyżej adres e-mail, informacji w zakresie świadczonych usług, a wysyłanych przez WDI Wise Device Europe Sp. z o.o. Wystawowa 1 p. 140, 51-618, Wrocław, w imieniu własnym.